Kantoor

AutoCAD tekenaar

AutoCAD tekenaar

AutoCAD tekenaar

Locatie

Dordrecht

Dienstverband

Fulltime

Contract

Vast

Salaris
per maand

Uren per week

40

✔ Uitzicht op een vast contract;
✔ €2600 (als starter) tot €3550 (met meer ervaring) per maand;
✔ Een mooie opstap in je carrière.

HOE ZIET EEN WERKDAG ALS TECHNISCH TEKENAAR ERUIT?

Als Technisch Tekenaar kom je te werken in een divers team bestaande uit ervaren medewerkers en nieuwkomers. De ideale mix! Enerzijds werk je zelfstandig aan tekening. Anderzijds ben je veel in overleg met collega’s en eventueel klanten. Zo bespreek je samen met de accountmanager de wensen en oplossingen van klanten. Nadat je de huidige tekeningen hebt bekeken, ga jij aan de slag met het uitwerken van een nieuwe tekening in AutoCad. Als de klant akkoord geeft, zorg jij ervoor dat alles in gang gezet wordt. Deze functie als Technisch Tekenaar is uit te breiden met veel verschillende taken. Zo kun je bijvoorbeeld eerst beginnen met het maken van technische tekeningen en pak je later steeds meer werkzaamheden op zoals offertes maken, een planning maken, contact met klanten, kosten berekenen etc. Je kunt doorgroeien naar een baan als werkvoorbereider en/of calculator.

 

EEN NIEUWE BAAN ÉN:

✔ Een bruto salaris van €2600 tot €3550 per maand (afhankelijk van je opleiding en ervaring);
✔ Uitzicht op een vast contract na 1 jaar;
✔ 25 vakantiedagen en 13 ADV dagen;
✔ Reiskostenvergoeding van €0,23 per km;
✔ Elke dag een lunch;
✔ Jezelf ontwikkelen door (interne) opleidingen te volgen;
✔ Elke vrijdagmiddag een gezamenlijke borrel met alle medewerkers;
✔ Wekelijkse of vierwekelijkse uitbetaling van het salaris;
✔ De mogelijkheid om te sporten met korting via de zaak;
✔ Goede pensioenregeling;
✔ 8,33% vakantiegeld.

 

IETS VOOR JOU?

Je hebt een mbo niveau 4 of hbo opleiding in de techniek/bouw afgerond;
✔ Je kunt al met Autocad werken;
✔ Je kan Nederlands spreken en schrijven.

 

WELKOM BIJ JE NIEUWE WERKGEVER

Het bedrijf is gericht op veiligheid. Ze hebben een platte organisatiestructuur met korte lijnen. Heb jij ideeën? Breng ze in! Ze waarderen het als jij jouw kennis en mening met hen deelt. Zo worden er steeds nieuwe en innovatieve oplossingen bedacht. Er werken ruim 120 medewerkers om dit gezamenlijke doel te bereiken. De één op kantoor en de ander staat op het dak om materialen te plaatsen of te controleren.

Wij van BC Group zijn HR-partner van deze werkgever. We ondersteunen hen bij het vinden van nieuwe collega’s. Vooral in het begin zullen we nauw contact hebben en ondersteunen we je tijdens het proces naar je nieuwe baan. Zodra je op je plek zit, is onze taak volbracht en treed je in (vaste) dienst bij de werkgever zelf. Daarnaast zorgen we ervoor dat alle administratieve zaken, zoals je salaris, verlof en verzuim, vlekkeloos verlopen.

 

SPREKEN WE JE DE VOLGENDE WERKDAG?

Wij kunnen niet wachten om kennis te maken. Laat je gegevens achter (cv kan ook later, mocht je die niet bij de hand hebben) en dan nemen wij binnen 24 uur contact met je op. Je krijgt Jelle, Tom, Mette of Rachel aan de telefoon, jullie spreken samen een datum af voor een kennismakingsgesprek. Beiden enthousiast? Dan ga je op gesprek bij de opdrachtgever zelf. Als jij snel schakelt, dan schakelen wij nog sneller. Binnen een paar dagen aan het werk? Krijgen we voor elkaar!

 

Kan Tom je nog ergens mee helpen? Bel hem via: 038 4674 200, WhatsApp hem op: 0651004843 of mail naar Tom.oudman@bcgroup.nl. Tot dan!

Enthousiast? Deel deze vacature!

Ontvang soortgelijke vacatures in je mailbox

Vragen?

Neem contact op met Tom Oudman

Sollicitatieprocedure

Gesolliciteerd

Na jouw sollicitatie wordt er binnen een dag contact met je opgenomen!

KENNISMAKING

We leren je graag beter kennen bij ons op kantoor of ergens op locatie door het land.

SOLLICITATIE

Na onze kennismaking ga je op korte termijn op gesprek bij onze opdrachtgever.

AANGENOMEN

Topper! Je bent aangenomen!

Solliciteer direct op de vacature AutoCAD tekenaar

Toegestane documenten: .doc, .docx, .pdf (maximale bestandsgrootte 10Mb)