Evenementenbeveiliger + Opleiding
Evenementenbeveiliger + Opleiding
- Locatie: Zwolle
- Dienstverband: Fulltime, Parttime
- Contract: Vast
- Salaris: 20,39
- Uren per week: 0-40
Locatie
Zwolle
Dienstverband
Fulltime, Parttime
Contract
Vast
Salaris
per uur
- € 20,39,-
Uren per week
0-40
✔ Werken op verschillende locaties;
✔ €20,39 bruto per uur;
HOE ZIET EEN WERKDAG ALS EVENEMENTENBEVEILIGER ERUIT?
Als evenementenbeveiliger beleef je elke werkdag een unieke ervaring. Je staat klaar op diverse evenementen, zowel binnen als buiten Zwolle. Of het nu gaat om bruisende festivals of intieme feesten en partijen, jouw aanwezigheid zorgt voor orde en veiligheid. Flexibiliteit is essentieel in dit beroep, omdat je op oproepbasis werkt. In de zomermaanden wanneer de drukte toeneemt, zijn er meer opdrachten beschikbaar. In de winter kan het aantal opdrachten afnemen. Dit maakt het werk perfect als aanvullende bijbaan of vakantiewerk. Bovendien geeft het je de mogelijkheid om te genieten van een gevarieerd werkschema.
Bij Bloemink Security bieden we een gratis interne opleiding aan voor evenementenbeveiliger. Dit traject omvat online theorielessen en een praktijkstage van 10 evenementen. Tijdens dit traject ontvang je een groen beveiligings legitimatiebewijs. Met dit legitimatiebewijs mag jij stage lopen op evenementen. Wanneer jij de opleiding tot Event Security Officer hebt afgerond, wordt jouw groene beveiliging legitimatiebewijs omgezet in een blauw legitimatiebewijs. Hiermee ben jij als volwaardig evenementenbeveiliger inzetbaar.
EEN NIEUWE BAAN ÉN:
✔ Een salaris van €3500,- bruto per maand obv 40 uur inclusief vakantiegeld & vakantiedagen;
✔ Gratis opleiding tot evenementenbeveiliger;
✔ Reiskostenvergoeding van €0,23 per km;
✔ Goede pensioenopbouw;
✔ Mogelijkheid om een beveiligings legitimatiebewijs te halen.
IETS VOOR JOU?
✔ Het is belangrijk dat je in het bezit bent van een rijbewijs en eigen vervoer;
✔ Je beheerst de Nederlandse taal.
WELKOM BIJ BLOEMINK SECURITY
Bij Bloemink Security werken ongeveer 80 andere beveiligers. Je komt dus terecht in een groot team. Er werken veel ervaren, maar ook jonge mensen. Daarnaast werken er zowel mannen als vrouwen in de beveiliging. Binnen het team hangt een gezellige sfeer tussen de collega’s. Als je als beveiliger aan de slag gaat wordt je flexibel ingedeeld. Er wordt goed gekeken naar jouw beschikbaarheid en het aanbod aan werk.
BC Group is dé HR partner van Bloemink Security. Zij zijn een kei in beveiliging en wij in personeelszaken. Voor al je vragen op het gebied van contracten, salaris, verzuim etc. helpen wij je graag verder.
GEMAKKELIJK SOLLICITEREN
Solliciteer binnen 1 minuut (op je mobiel) met je naam en contactgegevens. Geen motivatiebrief, je cv kan eventueel ook later. Vervolgens neemt Tom, Mette, Rachel of Jelle contact met jou op om de vacature te bespreken. Ben je enthousiast? Dan sturen we jouw CV door naar Bloemink Security en nodigen zij jou uit voor een kennismakingsgesprek. Als de startdatum bekend is gaan wij aan de slag om administratief alles in orde te maken. Gefeliciteerd met je nieuwe baan!
Heb je nog vragen? Blijf er niet mee zitten! Bel Jelle via 038 4674 200 of mail naar jelle@bcgroup.nl
Ontvang soortgelijke vacatures in je mailbox
Bekijk ook eens...
Sollicitatieprocedure
Gesolliciteerd
Na jouw sollicitatie wordt er binnen een dag contact met je opgenomen!
KENNISMAKING
We leren je graag beter kennen bij ons op kantoor of ergens op locatie door het land.
SOLLICITATIE
Na onze kennismaking ga je op korte termijn op gesprek bij onze opdrachtgever.
AANGENOMEN
Topper! Je bent aangenomen!